IVFIVFIVF

Tüp Bebek Tedavilerimiz

Neden Kıbrıs'ta Tüp Bebek Yapılmalı?

Neden Kıbrıs’ta Tüp bebek tercih edilmelidir sorusuna cevap vermek gerekirse ; bir türlü çocuk sahibi olamayan eşlerin, yüksek başarı oranı kanıtlanmış tüp bebek yönteminin neden tercih edilmesi gerektiğini anlamak için tüp bebek yönteminin ne olduğunu ve yöntemin hangi aşamalardan geçtiğini anlamak gerekir.

Basitçe; anneden alınan döllenmeye hazır yumurtanın dış ortamda babadan alınan sperm hücresi ile döllenmesini sağlamak ve döllenen yumurtayı ana rahmine tekrar yerleştirmekten ibaret olan bu işlemle bir türlü çocuk sahibi olamayan çiftlerin çocuk sahibi olmak için denedikleri bir yöntemdir.

Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen
Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde son derece gelişmiş tıbbi cihazlar ve işinin ehli tüp bebek uzmanı Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ile yapılan Kıbrıs tüp bebek tedavi yöntemleri yüksek bir başarı oranını yakalamıştır.

Son derece kolay bir yöntem olması acısız ameliyatsız bir yöntem olması ve başarı şansının yüksek olması bu yöntemin tercih edilme sebebidir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezlerinde tüp bebek uzmanı Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen’in gözetimi altında hamile kalınmayı önleyen tüm sebepler yapılan tetkiklerle ortaya çıkarılmakta ve problem çözülebilmektedir.

Tüp Bebek Merkezine Ulaşın