Tüp Bebek Fiyatları

9 March 2018
Kıbrıs Tüp Bebek Cinsiyet Seçimi Fiyatları

 

 

2018 tüp bebek fiyatları, tedavi görülen klinik ve hastahanelere göre farklılıklar gösterebilir.Sadece hastane ve klinik bazında değil, anne ve baba adayının yaşı, sağlıksal ve fiziki durumu , baba adaylar için sperm ve anne adaylar için yumurtaların verimliliği gibi birçok etkenden dolayı çok farklı fiyatlar görülebilir.

 


Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları 2018

2018 Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi esnasında anne ve baba adayını tedavi aşamasında ruhsal ve manevi açıdan yorucu bir süreç beklemektedir.

 

Tüp bebek fiyatları yurtdışındaki yabancı ülkelerde yaklaşık $10000 ‘dan başlamaktadır. Yukardaki belirttiğimiz fiyatı etkileyen faktörlere göre yapılan testler sonucunda ortalama fiyat belirlenmektedir. Her ne kadar Kıbrıs tüp bebek fiyatı yurtdışındaki ülkere göre %60-%70 oranları kadar daha ucuz olsada , yine de anne ve baba adayını maddi açıdan zorlu bir süreç beklemektedir.

Neden Tüp Bebek Fiyatları Her Yerde Farklı ?

Her kliniğin ve hastahanenin kendine göre uyguladığı tedavi prosedürleri bulunmaktadır.

 

İlaçlarla birlikte klinik ve hastanelerin sundukları hizmet kalitesine göre tam ücret belirlenmektedir. Bu yüzden her merkez farklı fiyat tekliflerinde bulunur. Fiyatları etkileyen en öenmli faktörlerden birisi de merkezde sunulan teknolojik yöntemler ve kişiye özel çözümlerdir.

 

Tüp bebek tedavisi için başvuran hastalarda ortalama her 10 hastadan 8’i yabancı ve yurtdışı kaynaklıdır. Bunun sebebi de yukarıda belirttiğimiz gibi fiyatların yurtdışına oranla 3-4 kat daha düşük maliyetlerde olmasıdır. Yurtdışındaki tedavi fiyatlarının ülkemize oranla yüksek olmasına rağmen, en yüksek tüp bebek başarı oranları da Türkiye ve Kıbrıs‘tadır.

 

Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere +90 533 823 44 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Posted in Tüp Bebek by altanyigit altanyigit