IVFIVFIVF

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Tüp Bebek Fiyatları

Kibris tüp bebek fiyatları, tedavi görülen klinik ve hastahanelere göre farklılıklar gösterebilir.Sadece hastane ve klinik bazında değil, anne ve baba adayının yaşı, sağlıksal ve fiziki durumu , baba adaylar için sperm ve anne adaylar için yumurtaların verimliliği gibi birçok etkenden dolayı çok farklı fiyatlar görülebilir.

Kıbrıs tüp bebek tedavisi esnasında anne ve baba adayını tedavi aşamasında ruhsal ve manevi açıdan yorucu bir süreç beklemektedir.

Endişelenmeyin! Tedaviye başlama kararı aldığınız andan itibaren başta tüp bebek koordinatörlerimiz olmak üzere tüm ekip olarak 7 gün 24 saat yanınızdayız. Yıllar içinde edindiğimiz binlerce tecrübe ışığında hangi durumda ne hissedeceğiniz ve neye ihtiyaç duyacağınızı çok iyi biliyoruz. Kıbrısa adım attığınız andan itibaren kendinizi bizim ailemiz içinde güvende hissedeceksiniz.

Neden Tüp Bebek Fiyatları Her Yerde Farklı ?

Her kliniğin ve hastahanenin kendine göre uyguladığı tedavi prosedürleri bulunmaktadır.

İlaçlarla birlikte klinik ve hastanelerin sundukları hizmet kalitesine göre tam ücret belirlenmektedir. Bu yüzden her merkez farklı fiyat tekliflerinde bulunur. Fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden birisi de merkezde sunulan teknolojik yöntemler ve kişiye özel çözümlerdir. Tüp bebek laboratuvarının standartları, sterilite şartları ve teknolojisi ayrıca bu şartların sürdürülebilirliği çok önemlidir. Tüp bebek fiyatları yakın aralıklardadır şayet belirgin bir indirim sunuluyorsa çok dikkatli olmanızı öneririz. Kıbrıs tüp bebek fiyatları 2020 yılında 2500 €- 6000€ arasında dır . Yapılacak tedaviye göre ayrıntılı fiyat için 05338234494 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüp bebek tedavisi için başvuran hastalarda ortalama her 10 hastadan 8’i yabancı ve yurtdışı kaynaklıdır. Bunun sebebi de yukarıda belirttiğimiz gibi fiyatların yurtdışına oranla 3-4 kat daha düşük maliyetlerde olmasıdır. Yurtdışındaki tedavi fiyatlarının ülkemize oranla yüksek olmasına rağmen, en yüksek tüp bebek başarı oranları da Kıbrıs‘tadır.

Yurtdışına oranla 3-4 kat daha düşük maliyetlerde
başlangıç fiyatlarımız2500

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Yabancı ülkelerde yaklaşık $10000 ‘dan başlamaktadır. Yukardaki belirttiğimiz fiyatı etkileyen faktörlere göre yapılan testler sonucunda ortalama fiyat belirlenmektedir. Her ne kadar Kıbrıs tüp bebek fiyatı yurtdışındaki ülkere göre %60-%70 oranları kadar daha ucuz olsada , yine de anne ve baba adayını maddi açıdan zorlu bir süreç beklemektedir.
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Doğurganlık teşhisi ne olursa olsun en iyi ellerdesiniz. Kibris Yardımcı Üreme ve Kadın Hastalıkları Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Bize Ulaşın