Kliniğimizin Hakkında

Tüp Bebek Merkezimiz Hakkında

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olarak 2005 yılından beri hizmet vermekte ve sizlere en yeni ve son teknolojik tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenli hizmetimiz sayesinde bu güne kadar 20 bini aşkın tüp bebek tedavisi başarıyla sonuçlandı. Bizler de Kıbrıs Tüp Bebek olarak bunun haklı gururunu yaşamakta ve her geçen yıl artan başarı oranlarımızla sizlere bu hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen, tüp bebek işlemleri için Kıbrıs’ın en donanımlı labaratuvarına sahip olan Doğuş hastanesini kullanmaktadır.

 

Normal ve sağlıklı yollardan bebek sahibi olamayan çiftlerin 6 ay ile 1 yıl boyunca bu durumun devam etmesi durumunda Kıbrıs Tüp Bebekmerkezimize başvurmasını önermekteyiz. Bunun nedeni normal sürecin 6 ay olmasıdır ve bu sürenin aşılmış olması, bir sorunun var olabileceği anlamına gelmektedir. Tüp bebek tedavi yöntemlerinde başarı oranını etkileyen en önemli husus ise yaştır. Yaş ilerledikçe yumurta kalitesi ve üretkenlik azaldığından tedaviye başlamada geç kalınmaması çok önemlidir.

CİNSİYET SEÇİMİ

CİNSİYET SEÇİMİ

Alanında uzman kadromuz ve en yeni teknolojik tedavi yöntemleriyle Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, yurt içinden talep edenlerine olduğu gibi, yurt dışından da bir çok farklı ülkeden tüp bebek tedavisi talep eden hastalarımıza güven içerisinde sunulmaktadır.

 

Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde tüp bebek tedavisiyle birlikte birçok tedavi daha mevcuttur. Faydalanabileceğiniz, yumurta nakli, sperm nakli, taşıyıcı annelik gibi birçok yöntemle ilgili detalı bilgiyi Kıbrıs Tüp Bebek adresimizde bulabilir, merak ettiğiniz her şeyi gerek sitemizde bulunan başlıklar ile öğrenebilir, gerekse bizlere sitede mevcut adreslerimizden 7 gün 24 saat ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Hasta bilgilendirme başlığı altında, uluslararası hastalar hakkında bilgi sahibi olabilme ve tedavinizi planlarken yararlanabileceğiniz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Anlaşmalı otellerimiz ile sizlere konaklama seçenekleri sunduğumuz gibi uçak biletlerinizin ve ulaşım masraflarınızın da içinde bulunduğu bir takım paketler hakkında bilgi sahibi olarak sizlere en uygun seçeneği belirleyebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Kıbrıs Tüp Bebek kliniğimizde tedavi süreciniz boyunca bizler tarafından sunulan imkanların yanında sizlerin de üzerinize düşenleri en doğru şekilde yapmanız, tedavi sürecine odaklanarak sabır ve moralinizi yüksek tutup emek harcamaktan kaçınmamanız gerekmektedir ve en önemlisi başvurmak için geç kalmamalısınız.