Kıbrıs Tüp Bebek Yaptırılacak Uygun Bir Yer mi?

22 February 2017

Kıbrıs tüp bebek tedavisinin gerçekleştirilebileceği en uygun noktalardan biri olma özelliği ile tüm dünya tarafından bilinmektedir. Alanında başarılı birçok uzman doktorun yer aldığı Kıbrıs’ın teknolojik kapasite ve yeterlilik bakımından da birçok noktaya göre ezici bir üstünlüğü olduğunu ifade etmek mümkün. Her yıl bebek sahibi olamama şikayeti ile çare arayan on binlerce çiftin ulaştığı Kıbrıs bu noktada sizleri de bekliyor olacaktır.

Eşinizle yıllardır doğal yollarla denemenize rağmen bir şey elde edemediyseniz; daha fazla geç kalmadan hareket etmeli ve bir an evvel gerekli tedaviye başlamalısınız. Erkek ve kadın üreme hücrelerinin laboratuvar koşullarında bir araya getirilmesi ve döllenmesi neticesinde uygulaması gerçekleştirilen tedavi yöntemi her geçen gün daha da geliştirilen bir yöntem olma özelliği taşımaktadır. Kadın ya da erkek kaynaklı problemlerin belli başlılarında uygulanabilen tüp bebek yönteminin başarı oranı birçok yönteme nazaran çok daha yüksek olduğunu ifade etmek mümkün.

Yumurta donasyonu yumurta bağışçısı bayanlardan alınan yumurta hücrelerinden yararlanılarak uygulaması gerçekleştirilen bir tedavi yöntemi olma özelliği taşımaktadır. Bakıldığı zaman kadın yumurta hücrelerinde problemler olması sağlıklı yumurta hücrelerini üretememesi ya da yumurtlama fonksiyonunu kısmen kaybetmiş olması bu yöntemin gerekliliğini belirgin bir şekilde hissettirir. Kadın kaynaklı kısırlık durumlarında tercih edilen bu yöntem yine başarı oranı yüksek yöntemlerden. Bağışçı olarak kabul edilecek bayanların sağlık kriteri açısından ciddi bir şekilde inceleniyor olmaları yöntemin başarı oranını arttıran faktörlerden.

Posted in Tüp Bebek by altanyigit altanyigit