IVFIVFIVF

Kıbrıs Tüp Bebek Başarı Oranlarımız

Kibris Tüp bebek Başarı Oranları

Uzmanımız Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve ekibi infertilite (kısırlık ) ile ilgili tedavi yönetimlerini Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde yürütmektedir.

Kıbrıs’taki Tüp Bebek Merkezimizde tüp bebek, Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Embriyo Donasyonu ve Cinsiyet Seçimi – Tayini tedavilerinde göstermiş olduğumuz yüksek başarıdan dolayı gurur duyuyoruz. Deneyimli ekibimiz her yıl Türkiye, İngiltere, Almanya , İtalya , Fıransa , Rusya, İspanya ve Orta Doğu ülkelerimden gelen yüzlerce hastaya titizlikle hızmet vermekte ve hayallerine kavuşturmaktadır.

Merkezimiz faliyete başladığı 2006 yılından beri dünyada tüp bebek alanında çıkmış olan tüm gelişmeleri ve teknolojiyi kullanarak kendini sürekli yenilemiş ve hastalarına en iyi hizmeti sunmuştur. Aşağıda tüp bebek başarı oranları ile ilgili grafik ve verilerimiz yıllara göre listelenmiştir.

Neden Kıbrıs’ta Tüp bebek tercih edilmelidir sorusuna cevap vermek gerekirse ; bir türlü çocuk sahibi olamayan eşlerin, yüksek başarı oranı kanıtlanmış tüp bebek yönteminin neden tercih edilmesi gerektiğini anlamak için tüp bebek yönteminin ne olduğunu ve yöntemin hangi aşamalardan geçtiğini anlamak gerekir.

Basitçe; anneden alınan döllenmeye hazır yumurtanın dış ortamda babadan alınan sperm hücresi ile döllenmesini sağlamak ve döllenen yumurtayı ana rahmine tekrar yerleştirmekten ibaret olan bu işlemle bir türlü çocuk sahibi olamayan çiftlerin çocuk sahibi olmak için denedikleri bir yöntemdir.

  • Yumurta Donasyonu
  • Tüp Bebek
  • Sperm Donasyonu
  • Cinsiyet Seçimi
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Doğurganlık teşhisi ne olursa olsun en iyi ellerdesiniz. Kibris Yardımcı Üreme ve Kadın Hastalıkları Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Bize Ulaşın