Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hakkımızda

Biz Kıbrıs Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi olarak kadın sağlığı ile ilgili tüm hizmetleri vermekle birlikte, özellikle infertilite (kısırlık) konusunda başarısını kanıtlamış deneyimli bir medikal ekibe sahibiz.

Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve ekibi infertilite (kısırlık) problemlerinde;

Jinekolojik Problemlerde ;

Gebelik ve Doğum Problemlerinde ;

Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve ekibinin önemli bir ayrıcalığı da başarılı Tüp Bebek tedavisi uygulamaları yanında , hamilelik öncesi genetik ve psikoljik danışmanlık hizmetleri , Tüp Bebek uygulamalarında embriyolarda genetik inceleme (PGT=Preimplantasyon Genetik Tanı) tekrarlayan düşüklerin tanı ve tadevisi , prenatal (doğum öncesi) tanı ve riskli gebeliklerin takibi konularında başarılı uygulamalar yapmasıdır.

En gelişmiş sağlık ve araştırma merkezleri ile işbirliği içerisinde bulunan ekibimiz ,tıbbın sunduğu tüm yenilik ve gelişmeleri yakından izleyerek dünya ile eş zamanda sizlere uygulamanın haklı gururunu yaşamaktadır .

Ekibimizin amacı sizin sağlığınızı en iyi şekilde koruyarak , olumsuz etki yaratmadan sizleri sağlıklı bebek sahibi yapabilmektir. Bu amaçla yedi gün yirmidört saat büyük bir titizlik ve özveri ile çalışmaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezimiz ; tıbbi deontolojik ve etik ilkelerine bağlı kalarak çalışmakta ve hastaların ihtiyacı olan güncel sağlık hizmetlerini ilgi , sevgi ve titizlik ile sunmaktadır.

Ekibimiz sahip olduğu tüm bu nitelikleri sayesinde KIBRIS’ın örnek merkezlerinden biri olarak yurt içi ve yurt dışı siz hastalarına hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.