En Büyük Hayalinizi Birlikte Gerçekleştirelim

1 Kasım 2017
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Çocuk sahibi olmayı isteyen her çift, bu hayaline kolaylıkla ulaşamıyor. Gebe kalma ihtimali az oluyor veya hiç olmuyor. Bu noktada, hem tıp dünyasında hem de teknolojide meydana gelen gelişmeler sayesinde, çiftler için bir umut ışığı olan çeşitli tedavi yöntemleri geliştirildi. Bu tedavi yöntemlerinden en çok tercih edileni ve başarılı olma şansı yüksek olanı tüp bebektir.

Bugün birçok çift tüp bebek tedavisi sayesinde çocuk sahibi olabilmektedir. Bu tedavi bazen yanlış bilinç veya uygulamalardan kaynaklı bazı çiftler için hayal kırıklığı olabiliyor. Aşamaların doğru uygulanması ve doktor ile çift arasındaki doğru iletişim sayesinde gebe kalma hayali gerçek oluyor. 2005 yılından bu yana faaliyette olan Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak, tüp bebek tedavisi için çiftlere umut ışığı olmaya çalışıyoruz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde Yararlanabileceğiniz Hizmetler

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimizde, tüp bebek tedavisine yönelik hizmetler vermeyi amaçlıyoruz. Tüp bebek (IVF), sperm donasyonu, yumurta donasyonu, genetik tanı ve mikroenjenksiyon (ICSI), lazer ile tomurcuklanma, aşılama (inseminasyon), ovaryen hiperstemilasyon sendromu (OHSS), embriyo transferi, yumurta- sperm- embriyo dondurma, tese-tesa-mikro tese yöntemleri tüp bebek tedavisine yönelik verdiğimiz hizmetlerdir.

Merkezimiz aynı zamanda kadın sağlığı ile ilgili tüm hizmetleri de sunmaktadır. Polikistik over sendromu, endometriosis, tekrarlayan gebelik kayıpları, menopoz, vajinismus, yumurtalık (over) kistleri, miyom ve diğer kadın sağlığına dair birçok hizmetle sizinle buluşuyoruz. Gebelik ve doğum ile ilgili uygulamalar da merkezimizin bünyesinde yer almaktadır. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, kadın sağlığına dair almak istediğiniz her türlü hizmet için sizi bekliyor.

Kıbrıs’ın Örnek Sağlık Merkezi  

Bünyemizde yer alan, uzman ve deneyimli ekibimizle tüp bebek, kadın sağlığı ve hastalıklarına yönelik her hizmeti sizlere ulaştırmak için çabalıyoruz. Sperm donasyonu % 90 başarı oranı, yumurta donasyonu ve tüp bebek % 85 başarı oranı, cinsiyet seçimi tedavisinde %99 başarı oranı göstermekten gurur duyduğumuz Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak size umut olmak için daha çok çalışıyoruz.

Yoğun ve titiz çalışmalarımızla elde ettiğimiz başarılarımızın yanında, ileri ve son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Hem çocuk sahibi olmayı hem de sağlığınızı daha fazla erteleyerek, tedavi için geç kalmayın.

 

Yayınlanan kategori Blog Ekleyen serkan dağdelen