Çiftlerin Cinsiyet Seçimi İstekleri

9 April 2017

Çiftlerin cinsiyet seçimi isteklerinin zaman içerisinde bilimsel gelişmelerle desteklenmesinin ardından çeşitli uygulamaların ortaya konulması birçok çiftin bu anlamdaki beklentisini rahatça karşılayabilecek çeşitli olanakların ortaya çıkmasına neden olmuştur.  Cinsiyet seçimine başlamadan önce bayanda ve erkekte gerçekleştirilmesi gereken birtakım test ve tetkiklerin bulunduğu unutulmamalı. Alanında başarılı bir uzman doktorun sizlere tek tek izah ederek uygulama aşamasına geçeceği söylenebilir. Bebeğinizin cinsiyetini vakit kaybetmeden öğrenebilmeniz kulağa hoş geliyor olsa gerek!

Çocuk sahibi olsun ya da olmasın cinsiyet seçiminde bulunmak isteyen ailelerin tedavileri tüp bebek işlemi neticesinde gerçekleştirilmekte. Normal yollarla gebe kalmış olduğunuz takdirde bebeğinizin cinsiyeti görülebilecek duruma ulaşana dek haftalarca beklemeniz gerekecektir ancak; tüp bebek işlemi ile gerçekleştirildiğinde ortalama 1 hafta içerisinde hangi cinsiyette bir bebeğe sahip olacağınızı öğrenme imkanınız olacak.  Cinsiyet seçimi için Kıbrıs’ta geçirmeniz gereken vaktin öyle aylar boyu olmadığınız bilmelisiniz. Ortalama 1 hafta gibi bir süre içerisinde işleminizin tamamlanacağını söylemek mümkün. Seyahatinizi bu süre doğrultusunda organize edebilirsiniz hatta; biraz daha fazla organize ederek tatilinizi yapıp da dönmeniz mümkün.

Kıbrıs tüp bebek fiyatları pek çok ailenin merak ettiği rakamlar arasında yer almakta. Uygulaması gerçekleştirilecek olan tüp bebek yönteminin fiyatlarının çiftlerin durumu, sorunun kaynağının ne olduğu gibi pek çok hususa bağlı olarak farklılık gösterebileceği baz alındığında net bir fiyat vermenin pek uygun olmayacağı gözler önüne serilmiş olacaktır.

Posted in Tüp Bebek by altanyigit altanyigit